ProWhatsapp

Elinizde bulunan telefon numaralarına Bilgisayarınız üzerinden toplu olarak whatsapp mesajı gönderme olanağı sunan, mühendislerimiz tarafından geliştirilmiş stabil ve sorunsuz çalışan bir uygulamadır. Kurumsal veya Bireysel Şirketleriniz de gönül rahatlığı kullanabileceğiniz sizleri rakiplerinizden 1 adım öteye götürecek bir yazılımdır.

Müşterilerinizi bilgilendirme , Kampanya, Etkinlik, Sosyal haberleşme, Reklam, Duyuru veya ihtiyacınıza göre şekillenebilir toplu mesaj atma sistemi..

Programı bilgisayarınızda (extra hiç bir eklenti, veya uygulamaya gerek duymadan) çalıştırabilir. Mesaj göndermek istediğiniz numaraları toplu olarak kopyala yapıştır yöntemi ile girerek mesajınızı toplu olarak hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.

Numaraların, telefonunuzda veya rehberinizde kayıtlı olmasına gerek duymaz ve istediğiniz numaralara toplu olarak mesaj gönderme işlemini gerçekleştirir.

Program Özellikleri ; (Merak Edilenler !)
Hangi whatsapp numarasından mesajlar gidiyor ?

— Programı çalıştırıp kendi dilediğiniz numaranız ile whataspp’ı etkinleştiriyorsunuz ve göndereceğiniz mesajlar sizin etkinleştirdiğiniz numara üzerinden gidiyor..

Ne kadar Mesaj Gönderebiliyoruz ? — Sınır Varmı ?
— Program ile elinizdeki numaralara bir sınır olmaksızın dilediğiniz kadar numaraya dilediğiniz mesajı gönderebiliyorsunuz.. (Mesaj içerisinde Link, Yazı, Emoji Kullanabilirsiniz.)

Ne kadar sürede gönderim yapıyor ?
— Program ile mesaj gönderim süre aralığını kendiniz belirleyebiliyorsunuz, Örneğin her mesaj 1 saniye aralıklarla gitsin, veya 200 milisaniye ile 500 milisaniye arasında gitsin gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. mesaj gönderim süre aralığını kendiniz belirleyebiliyorsunuz..

Programın Kullanımı Kolaymı ? Nasıl Kullanılır ?
— Programın kullanımı oldukça kolay olup bir kaç tık ile Whatsapp toplu mesaj gönderimini sağlayabileceğiniz şekildedir. Temel olarak ; Numaraların girildiği alan, Mesajınız , ve dilerseniz mesaj gönderim süresi aralığını belirtmeniz yetmektedir.

Raporlama bilgisi var mı ?
— Evet program ile toplu olarak gönderdiğiniz mesajların hangi numaralara iletildiğinin raporunu görebilmektesiniz.

7 / 12 Teknik Destek
— 7 Gün 12 Saat ; Mail ve Whatsapp ile Doğrudan Destek İmkanı

Başa dön
Whatsapp Chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
ProWhatsapp Hakkında
Detaylı Bilgi Almak İçin Yazınız.